Mirėsevini nė Bushi Servis SH.A.

Dėshiriojmė t'ju shprehim mirėseardhjen nė faqen zyrtare tė Servis Bushi. Jemi krenarė qė ju shėrbejmė me pjesė kėmbimi origjinale qė garantojnė 100% klientėt tanė. Bushi SH.A. ėshtė i specializuar nė:

 

Shėrbimet qė kryhen nė servisin tonė

 • Mirėmbajtje dhe Riparime
 • Test amortizatorėsh
 • Riparim freksioni
 • Sistem drejtimi dhe frenimi
 • Riparim motorri
 • Konvergjencė
 • Kontroll i pjesėve elektrike
 • Diagnozė elektronike
 • Sistemi i injeksionit dhe diezel
 • Testim & riparim injektorėsh
 • Testim & riparim pompe nafte
 • Analizues gazrash
 • Rregjistrim i sistemit tė ndricimit
 

Pėrmbushja e dėshirave tė klientėve

Falė etikės tonė nė punė, eksperiencės dhe profesionalizmit tė mekanikėve tanė, ne i garantojmė klientėve tanė 100 siguri nė cilėsinė e ofruar. Ne i trajtojmė klintėt si mbretėr dhe i japim gjithmonė mbėshtetje tė plotė.

Cfarė kanė thėnė klientėt pėr servisin tonė

Kur vjen puna pėr pjesė kėmbimi makinash, Bushi SH.A. duket zgjedhja e duhur. Jam njė klient besnik qė nga viti 2000 dhe gjithmonė makina ime e dalė nga serivsi ka qėnė si e re. E vlerėsoj shumė punėbn qė kryhet nga Bushi Serivs.

Nga: Elvis Toci

Unė ngas njė Mercedes Benz dhe ėshtė e vėshtirė tė gjesh pjesė origjinale pėr makinėn time. Pasi kėrkova nė dyqane tė ndryshme pėr pjesė kėmbimi, mė nė fund arrita tė gjej atė qė kėrkoja te Bushi Servis SH.A. Kur krahason cmimin qė paguan me punėn profesionale qė inxhinjerėt bėjnė, ėshtė njėsoj sikur nuk paguan asnjė. Urimet mė tė mira Bushi SH.A.

Nga: Clirim Como