Auto Parts

Mirėsevini nė Bushi Servis SH.A.

Dėshiriojmė t'ju shprehim mirėseardhjen nė faqen zyrtare tė Servis Bushi SH.A. Jemi krenarė qė ju shėrbejmė me pjesė kėmbimi origjinale qė garantojnė 100% klientėt tanė. Bushi Servis SH.A. ėshtė i specializuar nė:

 

Rreth Pjesėve tė Kėmbimit

Bushi Servis SH.A. punon tė mbajė pozicionin e tij lider nė treg nė marketimin dhe shpėrndarjen e produkteve pėr automjete. Me gati 2 dekada experiencė, ne kemi ndėrtuar njė marrdhėrnje tė qendrueshme me partneret dhe klientėt tanė, duke vendosur njė reputacion solid nė kėtė biznes. Nė dyqanet dhe serviset tona, ne kemi synimin tė paraprijmė dhe tė pėrmbushim nevojat e klientėve tanė me kushte konkuruese dhe me shėrbim cilėsor.

Klientėt tanė tė kėnaqur janė reklama jonė mė e mirė nė vend. Ata e dinė se pjesėt e kėmbimit qė marrin nga ne do jenė nė shėrbim tė tyre pėr vite e vite me rradhė. Ky shėrbim mbetet forca jonė pėr vite tė tėrė. Produkte pėr tė cilat jemi vėrtet krenar. Atėhere, pse tė paguash pėr pjesė tė pėrdorura kur mund tė marrėsh produktet tona tė reja me cmime qė me siguri janė brenda buxhetit tuaj?

Pjesėt e Kėmbimit

Car Part

Kėmbė Motorri

Produkte tė ndryshme pėr makina, vecanėrisht pjesėt prej gome dhe plastike si psh. kėmbėt e motorrit.

Details

Car Part

Filtra(Ajri, Vaji, Nafte)

Ne ofrojmė filtra vaji, filtėr nafte, filtėr ajri, filtėr koncioneri, filtėr kambio automatike etj.

Details

Car Part

Krah Avantreni

Origjinalė, tė lehtė pėr tu montuar dhe rezistentė. Cilėsi e lartė dhe shėrbim I mire. Cmime konkuruese.

Details

Car Part

Pjesė kėmbimi BOSCH

Gama e gjerė e produkteve origjinale BOSCH ju pret nė dyqanet tona. Fenerė, fshirėse xhami, bateri janė vetėm disa nga artikujt e kėsaj game.

Details

Car Part

Sisteme Frenimi

Disqet e frenit dhe tamburot tona rrisin nivelin e performancės sė tipeve tė ndryshme tė makinave. Ne kemi edhe disqe freni sportivė.

Details

Car Part

Koka Paraleli

Ne tregėtojmė kryqe, koka paraleli, krahė tė pasėm, stabilizatorė etj, pėr njė kėnaqėsi tė vecantė nė drejtim tė automjetit.

Details

Car Part

Amortizatorė

Pėr sigurinė maksimale tuajėn, ne ofrojmė amortizatorėt mė tė mirė nė treg, prodhuar nga fabrika tė mirnjohura jashtė vendit.

Details

Car Part

Sete Freksioni

Kemi setin e freksionit ideal pėr cdo makinė nė pėrputhje me rregulloret OEM. Perfektė nga ana teknike dhe tė testuar me mijra herė.

Details

Car Part

Pjesė Elektrike

Matės temperaturės sė ujit, fishek temperature, fishek nxehtesie, sensor tregues temperaturės, termostat, sistem ftohje etj.

Details

Car Part

Radiatorė and Interkulerė

Radiatorėt dhe interkulerėt tanė kanė kaluar tė gjitha testet e rrjedhjes, testet nė bymehje, testet nėn presion etj.

Details

Car Part

Lubricantėt FUCHS

FUCHS Lubricants, ofron lubrifikantė me cilėsi tė lartė pėr njė gamė tė gjerė industrish automobilash, dhe pėr industry tė tjera.

Details

Car Part

Pajisje Ndricimi Hella

Pajisjet e ndricimit Hella ofrojnė njė gamė tė gjerė ndicuesish qofshin kryesorė apo ndihmės, pėr mejetet rrugorė por edhe jasht rruge.

Details

Car Part

Gomina tė ndryshme

Gomina, gomina suste, gomina kapaku, gomina fizarmonikė, gominė trasmesioni, gomina me pjesė metalike, reduktor etj.

Details

Car Part

Lubrifikantė Alpine

Lubrifikantė tė prodhuar nė Gjermani nga njė prej liderėve nė tregun e vajrave lubrifikantė. Vajra pėr tipe tė ndryshme automjetesh.

Details