Mirësevini në Bushi Servis SH.A.

Dëshiriojmë t'ju shprehim mirëseardhjen në faqen zyrtare të Servis Bushi SH.A. Jemi krenarë që ju shërbejmë me pjesë këmbimi origjinale që garantojnë 100% klientët tanë. Bushi SH.A. është i specializuar në:

 

Partnerët tanë

Kemi kohë që bashkëpunojmë me prodhues të jashtëzakonshëm të markave të ndryshme, dhe në të njëjtën kohë kemi edhe eskluizvitetin si psh. ZF-Services, Lemforder,Sachs,Boge,BILSTEIN, Hella, Hengst, Bosch, Fag, Hepu, Laso, Johnson Control-Berga, Fag, IPD, FTE, Stabilus, HUCO, BEHRTT, WAHLER, Pierburg, Elring, Meyle, Vierol, GKN, GEMO, Cortego, Otto-Zimmermann, Remsa, Magneti Marelli,ERA, Maxicar etj.

Cilësia dhe cmimi I pjesëve të këmbimit të partnerëve tanë është më e mira në tregun ndërkombëtar. Kjo na lejon të mbajmë cmime të arsyeshëm dhe të përmbushim cdo kërkesë të klientëve tanë në mall cilësor dhe në cmime konkuruese në tregun vendas.

Pjesët tona mbajnë emra të mirnjohur prodhuesish. Emra që tregojnë përsorsmëri, besueshmëri, dhe shërbim të shpejtë. Ne jo vetëm shesim. Ne ofrojmë shërbim të klasit të parë nëpërmjet produkteve tona cilësore.

Lista e Partnerëve